traren
İNCİ RESIDENCES İNCİ KUYUMCULUK İNCİ RESIDENCES

İNCİ RESIDENCES

üstün kalitesi ve benzersiz mimarisi ile hayallerinizdeki yaşam alanlarını size sunuyor
İNCELE

İNCİ KUYUMCULUK

Hayatı güzelleştirmek, en özel zamanlarınıza renk katmak, size ve sevdiklerinize en özeli, en güzeli sunmak için sizinle olmaktan mutluluk duyuyoruz.

İNCİ RESIDENCES

Üstün kalitesi ve benzersiz mimarisi ile hayallerinizdeki yaşam alanlarını size sunuyor

Firmamız kuyumculuk ile başlayan yarım asırlık ticaret tecrübesini kararlılıkla büyüyerek inşaat, dış ticaret ve mobilyacılık sektörlerinde sürdürmektedir. İNCİ Grup olarak firmalarımız ve çözüm ortaklarımız ile bulunduğumuz her sektörde müşteri memnuniyeti ve yenilikçi çözümlerle hizmetinizdeyiz.

İncisu Kuyumculuk merkezi ve şubeleri ile Türkiye’nin önde gelen mücevher markalarının ürünlerini avantajlı fırsatlarla müşterilerine ulaştırmaktadır.

İnci İnşaat yenilikçi ve her bütçeye uygun modern mimariye sahip son teknoloji tamamlanmış ve sürmekte olan villa ve apartman projeleri ile inşaat & gayrimenkul sektöründe yurtiçi ve yurtdışı faaliyetlerine devam etmektedir.

İnci dış ticaret & mobilya farklı ülkelerde farklı kültürlerle diyalog halinde olan firmamız Asya ,Avrupa ve Afrika’ya uzanan ihracatları ve üretime yeniliğe odaklı ar-ge çalışmaları ile varlığını sürdürmektedir.

İnci Vadi Yenişehir hakkında bilgi almak için formu doldurunuz.

Projemiz hakkında detaylı bilgi almak için numaranızı bırakabilirsiniz. En kısa sürede sizinle irtibat kuracağız.